Numer kontaktowy: 730 971 170
kontakt@grsnowysacz.pl

Manewry Grup Poszukiwawczych JAMNA ’18

Manewry Grup Poszukiwawczych JAMNA ’18

Za oknem gorąc, termometry wskazują ponad 20 stopni, wszyscy myślą jak tu się ochłodzić..?
My mamy na to świetny sposób – filmik prosto od DronaVista.pl z naszych III Zimowych Manewrów Poszukiwawczych Jamna ‘18.
Mroźne klimaty Jamnej ochłodzą każdego nawet w gorące czerwcowe dni. Gęsia skórka i miłe wspomnienia gwarantowane, a dla tych co jeszcze nie byli idealna zachęta aby przyjechać na kolejną edycję.
Zapraszamy do oglądania!!!

Korzystając z okazji jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom – firmom: Garmin Polska Helikon-TexRTcomArmytek PolskaSZULC Sprzęt ratowniczyATTIQTrixie PolskaDolina Noteci,
Naszym partnerą: AdrenaLTika i Projekt AED oraz Zastępcy Komendantowa PSP w Nowym Sączu st. bryg. mgr inż. Paweł Motyka
za patronat i oficjalne otwarcie Manewrów – wygłoszone przemówienie utwierdziło nas, że to co robimy jest ważne i konieczne w ratowaniu ludzkiego życia.
Bez Was nie sprostalibyśmy temu zadaniu.
Dziękujemy również wszystkim obecnym grupą za przybycie oraz aktywny udział:
OSP Szczecin
Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź – Jędrzejów
OSP Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego we Wrocławiu
Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP-RW Modlin
Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza
OSP KSRG Justynów
Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Anikar
@GRS.OSPStarówka
@GRS OSP Wołoczkowo
@PSP JRG5 Kraków

A już po Nowym Roku widzimy się na kolejnej, już IV edycji Manewrów.

III Zimowe manewry grup poszukiwawczych Jamna 2018

Za oknem gorąc, termometry wskazują ponad 20 stopni, wszyscy myślą jak tu się ochłodzić..? My mamy na to świetny sposób – filmik prosto od DronaVista.pl z naszych III Zimowych Manewrów Poszukiwawczych Jamna ‘18.Mroźne klimaty Jamnej ochłodzą każdego nawet w gorące czerwcowe dni. Gęsia skórka i miłe wspomnienia gwarantowane, a dla tych co jeszcze nie byli idealna zachęta aby przyjechać na kolejną edycję. Zapraszamy do oglądania!!! Korzystając z okazji jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom – firmom: Garmin Polska Helikon-Tex, RTcom, Armytek Polska, SZULC Sprzęt ratowniczy, ATTIQ, Trixie Polska, Dolina Noteci, Naszym partnerą: AdrenaLTika i Projekt AED oraz Zastępcy Komendantowa PSP w Nowym Sączu st. bryg. mgr inż. Paweł Motyka za patronat i oficjalne otwarcie Manewrów – wygłoszone przemówienie utwierdziło nas, że to co robimy jest ważne i konieczne w ratowaniu ludzkiego życia.Bez Was nie sprostalibyśmy temu zadaniu. Dziękujemy również wszystkim obecnym grupą za przybycie oraz aktywny udział:OSP SzczecinGrupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź – JędrzejówOSP Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego we WrocławiuSekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP-RW ModlinGrupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP GoszczaOSP KSRG JustynówGrupa Poszukiwawczo Ratownicza Anikar@GRS.OSPStarówka@GRS OSP Wołoczkowo @PSP JRG5 KrakówA już po Nowym Roku widzimy się na kolejnej, już IV edycji Manewrów.

Opublikowany przez Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz Sobota, 16 czerwca 2018