Numer kontaktowy: 730 971 170
kontakt@grsnowysacz.pl

Międzynarodowe Targi Pożarnicze Kielce IFRE-EXPO

Międzynarodowe Targi Pożarnicze Kielce IFRE-EXPO

W ostatni weekend w dniach 7-9 czerwca członkowie naszej Grupy Mirek BugajskiGosia CiesielkaMichał GaikMarcin GrudzińskiKazimierz PadulaWeronika Żabińska oraz kandydaci Marcin Bielak i Dorota Oleś wraz z naszymi czworonożnymi druhami Aresem, Dante, Grotem, Kokosem i Sigmą uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Pożarniczych Kielce IFRE-EXPO.
Były to trzy dni zwiedzania, owocnych rozmów, pokazów i dobrej zabawy w świetnej atmosferze.
RTcom na swoim stoisku zadbał o naszych psich celebrytów poświęcając swój kask na miskę z wodą – wg naszych psiaków to najlepsze stoisko całych targów.
W sobotę razem z Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska mieliśmy okazję zorganizować dla zwiedzających pokaz pracy psów ratowniczych. Była zabawa z naszymi czworonogami, pokaz posłuszeństwa, pokaz z wykorzystaniem przeszkód oraz znalezienie i oznaczenie poszkodowanego znajdującego się w namiocie. Znalezionej osobie udzielona została pierwsza pomoc i wezwane specjalistyczne służby, które przewiozły poszkodowanego do szpitala.
Na koniec pokazów nasze psiaki z chęcią wskoczyły do basenu robiąc tym niemałą furorę i oblewając wszystkich stojących w pobliżu.
Dzięki gościnności OSP Morawica mieliśmy gdzie przenocować i rozpalić ognisko.