Numer kontaktowy: 501 772 842, 609 999 940
kontakt@grsnowysacz.pl

Psy Poszukiwawcze


ARES EVEREST MARGABI (FCI) – młody pies rasy Flat Coated Retriver w jednostce od 2017 roku. Szalony, bystry, uroczy ryzykant, którego wszędzie jest pełno. Choć jest razem ze swoim przewodnikiem na początku długiej drogi szkoleniowej, to rozumieją się idealnie i obaj są pełni zapału do pracy. Chętny do nauki uwielbia poznawać nowe miejsca nawet jeśli wymaga to niemałej odwagi. Energiczny rozrabiaka, który wciska głowę do głaskania każdemu, kto zjawi się w pobliżu. A czy potrafi już szukać ? – Zdecydowanie tak! Ciągle szuka miejsca w domu, w którym go jeszcze nie było.

PRZEWODNIK: Kazimierz Padula


CALA – suczka rasy Labrador Retriever. Energiczna, skora do zabawy i wierna. Lubi merdać ogonkiem i przemierzać dostępne szlaki górskie wraz ze swoim panem.

PRZEWODNIK: Wojciech Noworolnik


DANTE DEMONIO Margabi – W domu po prostu Dante.  Pies rasy Flat Coated Retriever. Pierwszy pies naszego naczelnika. Wielce podobny w zachowaniu do właściciela  – niepokorny wszędobylski duch, którego nic nie jest w stanie zadziwić. Kocha wysokości i gruzowiska. Dante ma niesamowitą motorykę do pracy w ratownictwie, wręcz nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.  Uwielbia wodę i śnieg. Żadne warunki nie są dla niego przeszkodą do pracy.

PRZEWODNIK: Michał Gaik


GROT– Berneński Pies Pasterski. Socjalny, przyjazny i uwielbiany przez najmłodszych. Odznacza się spokojem, cierpliwością i psią bystrością. Wierny swojemu przewodnikowi od ponad trzech lat.

PRZEWODNIK: Marcin Grudziński


KOKOS (RAFAELLO DEMONIO Perro Cobrador) – Kokos, jak i jego starszy brat jest przedstawicielem rasy Flat Coated Retriver. Podobnie jak Dante ma niesamowitą motorykę i motywację do pracy. Uwielbia wodę i aportowanie. Ma za sobą zaliczone pierwsze egzaminy ratownicze. Kolejne uprawniające go do udziału w akcjach będą niebawem. Kokos jest najbardziej „przytulanym” psem pod słońcem. Do czasu, gdy nie zacznie się praca, później nic innego się nie liczy.

PRZEWODNIK: Michał Gaik


 KORA– energiczna i pełna wdzięku dwuletnia suczka. Uwielbia zabawy z piłką i długie spacery. Dzielnie i chętnie ćwiczy, by niebawem przystąpić do pierwszego egzaminu.

PRZEWODNIK: Bartłomiej Ciesielka


RICO– siedmioletni pies rasy Labrador Retriever. Jego ulubionym zajęciem jest „ zajadanie” skarpet, aportowanie różnych przedmiotów i pływanie w letnim strumyku. Rico jest w trakcie przygotowania do egzaminu terenowego klasy O.

PRZEWODNIK: Tomasz Ciesielka


ROXY– wierna suczka rasy Labrador Retriver. Bardzo energiczna i zawsze chętna do pracy. Jej hobby to jedzenie.

PRZEWODNIK: Maciej Kozub


TOSIA – czteroletnia suczka, dzięki której jej właścicielka związała się z ratownictwem i grupą poszukiwawczą. Prawdziwy mieszaniec z charakterem. Z entuzjazmem przyjmuje wszystkie szalone pomysły swojej przewodniczki. Nie lubi nudy – popołudnie na kanapie w domu? – to zdecydowanie nie dla niej! Zamiast tego woli iść w góry, do lasu czy pobiegać za piłką, którą rzucają jej pozoranci.

PRZEWODNIK: Wiktoria Drab


Roki – urodził się 15 lipca 2019 roku i jest pod opieką naszego druha Bartłomieja Biela.

Roki jest uroczym przedstawicielem rasy golden retriever z charakteru spokojny i łagodny, lubiący zabawę z dziećmi. W weekendy preferuje długie spacery po okolicznych szlakach. Uwielbia ćwiczenia na gruzach oraz torze przeszkód w towarzystwie starszych i bardziej doświadczonych psich kolegów. W domu spokojny leniuch, nie należy do „tych” niszczących wszystko na swojej drodze, przyjazny dla innych psów.

PRZEWODNIK: Bartłomiej Biel


Hugo – urodzony w lipcu 2020 roku Labrador Retriever. Pogodny, uparty czarny labrador kocha wszystkich ludzi uwielbia zabawę z dziećmi i pluskanie we wodzie, wspaniały towarzysz.